Opatentowane
zadaszenia
basenowe

Patent

Nasze zadaszenie basenowe POOL ROOF zostało zarejestrowane w urzędzie patentowym RP pod nr. Wp.29780 i jest produkowane wyłącznie przez naszą firmę.

Lekka i łatwa w obsłudze konstrukcja pozwoli Ci w kilka sekund uchronić się od zimna, deszczu czy też komarów, a nocne pory nie są problemem dzięki wewnętrznemu oświetleniu.

Pool roof patent

Opis produktu

Nasze zadaszenie basenu jest wykonane z specjalistycznej foli o bardzo wysokiej wytrzymałości, a konstrukcję poszycia wykonaliśmy z włókna szklanego.

Dzięki zastosowanej technologii nasz produkt zapewnia całoroczną ochronę basenu przed zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi. Na życzenie klienta możemy dołączyć oświetlenie i zindywidualizować wymiar poszycia.

Zadaszenie jest dostosowane do basenów całkowicie lub częściowo zagłębionych w ziemi. Pokrycie zamontowane jest na stałe, kształt półkuli pozwala na całkowite lub częściowe otwarcie zadaszenia z obu stron. Proces otwierania i zamykania zajmuje kilka minut.

Wersja zimowa poszycia dodatkowo posiada dwa pręty, które montuje się prostopadle do prętów głównych. Wzmacniają konstrukcję podczas srogich zim i burz.

Folia używana do produkcji zadaszenia jest sprowadzana z Niemiec lub Włoch.

Wytrzymałość materiału pozwala na zamontowanie wewnątrz zadaszenia pieca ogrzewającego wodę zimą.

Pool roof opis produktu 1
Pool roof opis produktu 2