Piec do grzania
wody w basenie - Sopot

Chcesz szybko nagrzać wodę w basenie?

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań. Na przykład panele fotowoltaiczne, czy elektryczne grzałki. Z uwagi na bezpieczeństwo i bardzo wysokie opłaty za energię elektryczną, odradzamy ostatnie rozwiązanie – grzałkę elektryczną.

Piec opalany drewnem łączy w sobie ekologię, wysoką wydajność, przyjemny klimat (zapach drewna i dym wydobywający się z komina jesienną porą) i tani sposób na ogrzanie wody w basenie ogrodowym! 

Zastosowanie pieca na drewno

Temperatura wody w basenie

W jaki sposób uchronić się przed utrata ciepła w basenie ogrodowym?

Piec do grzania wody w basenie to bardzo dobre rozwiązanie! Nie tylko uchronimy się przed utratą ciepła, ale znacząco podniesiemy temperaturę wody w przydomowym basenie.

Piec opalany drewnem w połączeniu z zadaszeniem basenowym Pool Roof równa się oszczędności i korzystaniu z kąpieli przez 365 dni w roku! Zadaszenie basenowe zarejestrowano w urzędzie patentowym RP pod nr. Wp.29780 i jest produkowane tylko przez firmę Pool Roof.

Sprzedaż pieca opalanego drewnem na zamówienie, indywidualnie lub z naszych dostępnych modeli. Mieszkasz w Sopocie? Szukasz pieca opalanego drewnem do podgrzewania wody w basenie? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy serdecznie.