Piec do grzania
wody w basenie - Gdańsk

Jak szybko podgrzać wodę w basenie?

Dostępnych jest wiele rozwiązań… od paneli słonecznych po elektryczne grzałki. Z uwagi na bezpieczeństwo i wysokie rachunki za prąd, odradzamy ostatnie rozwiązanie czyli grzałkę elektryczną.

Rozwiązaniem, które łączy w sobie ekologię, wysoką wydajność, przyjemny klimat (zapach drewna i dym wydobywający się z kominka jesienną porą – magiczne) i tani sposób na ogrzanie wody w basenie ogrodowym jest piec opalany drewnem.

Zastosowanie pieca opalanego drewnem

Termometr wody

Jak uchronić się przed utratą ciepła wody w basenie?

Piec do grzania wody w basenie to idealne rozwiązanie! Nie tylko uchronimy się przed utratą ciepła, ale znacząco podniesiemy temperaturę wody w Naszym basenie ogrodowym. 

Piec ogrodowy w połączeniu z zadaszeniem basenowym Pool Roof to gwarancja oszczędności i całoroczna kąpiel. Zadaszenie basenowe zarejestrowano w urzędzie patentowym RP pod nr. Wp.29780 i jest produkowane wyłącznie przez naszą firmę.

Piec jest stworzony w oparciu o nasze autorskie rozwiązanie. Dystrybucja i sprzedaż pieca opalanego drewnem na terenie całej Polski. Odwiedź nas w Gdańsku i zobacz w jaki sposób tworzone są nasze piece do podgrzewania wody w basenie ogrodowym!