Zadaszenie basenu ogrodowego Gdynia

Zadaszenie basenu czy warto wybrać?

Woda w basenie szybko robi się brudna? Szybki spadek temperatury wody? Sezon basenowy kończy się zbyt szybko? To nie problem! Nasze zadaszenie basenu ogrodowego marki Pool Roof temu zaradzi. Już od dzisiaj basen może być największą atrakcją Twojej posiadłości – nie tylko przez 2-3 miesiące, lecz przez cały rok!

Ultra lekka i łatwa w obsłudze konstrukcja pozwoli Ci w kilka sekund uchronić się od wszelkich zabrudzeń. Dzięki całorocznemu użytkowaniu, nie musisz się martwić o trudności związane z rozkładaniem i składaniem zadaszenia basenowego!

Zadaszenie basenowe 233

Jeśli chcesz przedłużyć sezon i korzystać z kąpieli przez cały rok, koniecznie sprawdź piec opalany drewnem.

Pool Roof

Zadaszenie basenu wykonane jest na lekkiej konstrukcji z włókna szklanego, na którą starannie zamontowana jest specjalistyczna folia. Dzięki czemu zadaszenie basenowe jest lekkie i proste w obsłudze. 

Zapewnia całoroczną ochronę basenu przed insektami, deszczem, gradem czy wiatrem. Słabe warunki pogodowe i nocne pory nie są problemem dzięki wewnętrznemu oświetleniu.

Wymiar zadaszenia dostosowywany do kształtu i wymiaru basenów – całkowicie lub częściowo zagłębionych w ziemi oraz stałych naziemnych. Dedykowane głównie dla basenów ogrodowych.

Zadaszenie basenowe montujemy na terenie całej Gdyni i województwa pomorskiego! Gorąco zapraszamy!

Wysokie parametry wytrzymałości! +70°C oraz -30°C!

Zadaszenie basenowe 192
Zadaszenie basenowe 184