Piec do grzania
wody w basenie

Podgrzewanie wody w basenie

Profesjonalny piec zewnętrzny, przeznaczony do podgrzewania wody w basenie ogrodowym, opalany drewnem. Zyskaj ciepło w swoim basenie i korzystaj z kąpieli przez cały rok!

Piec do basenu ogrodowego Poolrof

Utrata ciepła w basenie ogrodowym

W jaki sposób woda traci temperaturę w naszym basenie? 

Woda traci ciepło na skutek parowania (około 50-90 % całkowitej straty), konwekcji (około 10-30% całej straty) – zależy od prędkości i wilgotności wiatru, wypromieniowanie (około 5-10% całej straty) – oddawanie ciepła w nocy w postaci promieniowania podczerwonego, przewodnictwo (2-3% całej straty) – oddawanie temperatury do gruntu.

Jak uchronić się przed utratą ciepła wody w basenie?

Piec do grzania wody w basenie to idealne rozwiązanie! Nie tylko uchronimy się przed utratą ciepła, ale znacząco podniesiemy temperaturę wody w Naszym basenie ogrodowym. 

Piec opalany drewnem przeznaczony do ogrzewania wody w basenach ogrodowych, beczkach kąpielowych , jacuzzi , basenach i baliach.

Piec ogrodowy w połączeniu z zadaszeniem basenowym Pool Roof to gwarancja oszczędności i całoroczna kąpiel. Zadaszenie basenowe zarejestrowano w urzędzie patentowym RP pod nr. Wp.29780 i jest produkowane wyłącznie przez naszą firmę.

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy bezpłatną wycenę.

Piec do grzania wody
Termometr wody
Pool Roof ciepła woda w basenie
Zadaszenie basenowe 165
Piec do grzania wody