Zadaszenie basenu ogrodowego Gdańsk

Dlaczego zadaszenie basenu Pool Roof?

Owady i liście pływają w basenie? Woda schładza się zbyt szybko? Sezon basenowy kończy się za wcześnie? To już nie problem! Nasze zadaszenie basenu temu zaradzi. Już od dzisiaj basen może być największą atrakcją Twojej posiadłości –nie tylko przez kilkanaście dni, lecz przez cały rok!

Lekka i łatwa w obsłudze konstrukcja pozwoli Ci w kilka sekund uchronić się od zimna, deszczu czy też komarów. Dzięki całorocznemu użytkowaniu, nie musisz się martwić o trudności związane z rozkładaniem i składaniem konstrukcji!

Zadaszenie basenowe 191

Przy naszym zadaszeniu, basen może być również podgrzewany jak bania – na piec z drewnem!

Opis produktu

Zadaszenie basenu wykonane jest na lekkiej konstrukcji z włókna szklanego, na którą starannie naszyta jest specjalistyczna folia co czyni zadaszenie lekkim i prostym w obsłudze. 

Zapewnia całoroczną ochronę basenu przed zanieczyszczeniami. Niekorzystne warunki oraz nocne pory nie są problemem dzięki wewnętrznemu oświetleniu.

Wymiar zadaszenia dostosowywany do basenów – całkowicie lub częściowo zagłębionych w ziemi oraz stałych naziemnych. Pokrycie zamontowane jest na stałe. Kształt przeciętej kuli pozwala na całkowite lub częściowe otwarcie zadaszenia z obu stron. Proces otwierania i zajmuje jedynie kilka minut!

Nasze zadaszenie basenowe montujemy na terenie całego Gdańska i województwa pomorskiego!

Pool roof opis produktu 1
Pool roof opis produktu 2