Wytrzymałość zadaszenia basenowego

Czy zadaszenie basenu ogrodowego jest wytrzymałe?

Posiadasz w swoim ogrodzie basen, ale zastanawiasz się nad zadaszeniem basenowym? Czy konstrukcja będzie wytrzymała i posłuży przez długie lata? Sprawdź jak nasze zadaszenie basenowe przeszły testy w rzeczywistych warunkach! Stelaż i pokrycie zadaszenia basenowego wytrzyma niesprzyjające warunki atmosferyczne, w tym nawałnice, burze, grad, deszcz i silny wiatr. Niestety, z roku na rok w naszym kraju zauważyć można częstsze występowanie silnych wichur i burz. Na ich intensywność i regularność wpływa postępujące ocieplenie klimatu, do którego przyczynia się człowiek. Jak w obliczu takich anomalii zachowa się zadaszenie basenowe marki Pool Roof?

Pool Roof wytrzymał, Open’er ewakuowany!

Open’er Festival to największy i najbardziej zróżnicowany festiwal w Polsce. Open’er Gdynia 2022 został ewakuowany przez burze na Pomorzu! Wszystko za sprawą przechodzących przez Pomorze burz, którym towarzyszą potężne porywy wiatru i ulewy. 

W czasie nawałnicy wieje około 100 km/godz. Zobaczcie jak zachowuje się zadaszenie w czasie nawałnicy.

Konstrukcja zadaszenia basenowego jest kluczowa

Bez wątpienia konstrukcja zadaszenia basenowego to jeden z najważniejszych elementów całości. Świadczy o naszym bezpieczeństwie i trwałości zadaszenia basenowego. Ważne jest to abyśmy porównali wielkość profilu konstrukcyjnego, grubość ścianek i jakość stopu aluminium. Warto sprawdzić, czy jest to gotowy profil, z hurtowni czy dedykowane rozwiązanie, tworzone do potrzeb i wielkości zadaszenia. Solidny, dobrze dobrany profil ma wpływ na trwałość konstrukcji i jej ewentualne odkształcania – co nie wątpliwie ma wpływ na żywotność i stabilność całej konstrukcji.

Certyfikowany produkt to gwarancja bezpieczeństwa?

Zadaszenia basenowe firmy Pool Roof przechodzą szereg testów. Głównie są to testy użyteczności, niezawodności i wytrzymałości. Warto dodać, że nasze starania o jakość produktu zostało zwieńczone tym, iż zadaszenie basenowe marki Pool Roof zostało zarejestrowane w urzędzie patentowym RP pod nr. Wp.29780. Zadaszenie basenowe jest produkowane wyłącznie przez naszą firmę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu? Zadzwoń pod numer telefonu +48 502 537 555 lub napisz do nas wiadomość e-mail na adres info@poolroof.pl. Sprawdź gdzie montujemy nasze zadaszenia basenowe – Montujemy Pool Roof na terenie całej Polski!