Zadaszenie basenu - Dolny Śląsk

Zadaszenia basenu – czy warto?

Basen ogrodowy to miejsce wypoczynku, sportu i dobrze spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe firmy Pool Roof, z wielu powodów. Za sprawą Pool Roof przedłużysz sezon kąpielowy na wiele tygodni. Czas kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Ponadto temperatura wody jest większa średnio o 6-7 stopni. 

Dzięki zadaszeniu basenowemu zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe produktywnie zapobiega stracie ciepła, co przekłada się na zminimalizowanie zużycia energii potrzebnej do podtrzymania odpowiedniej temperatury wody w basenie. 

Kolejnym argumentem jest higiena naszego basenu. Zapomnij o uciążliwym i nielubianym czyszczeniu basenu. Zadaszenie basenowe zapobiega przed wszelkimi zanieczyszczeniami pogodowymi, jak przykładowo: deszcz.

W ofercie montaż i transport na terenie województwa dolnośląskiego.

Posiadając naszą książkę obsługi, możesz niezależnie posadowić zadaszenie basenu w własnym ogrodzie! Jeżeli nie czujesz się na siłach to zamontujemy Pool Roof za Ciebie.

Pool roof – zadaszenie basenu wysokiej jakości z patentem! Nasze usługi świadczymy na terenie województwa dolnośląskiego jak i na terenie całej Polski i za granicą!

Firma zadaszeń basenowych Pool Roof, posiada w swojej szerokiej ofercie piecyki do podgrzewania wody w balii ogrodowej.

Sprawdź nasze wszystkie dokonania.