Zadaszenie basenu - Łódzkie

Czy warto zdecydować się na zadaszenie basenu?

Basen ogrodowy to miejsce relaksu, aktywności i dobrze spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe marki Pool Roof, z kilku powodów. Za sprawą Pool Roof rozciągniesz czas kąpielowy na wiele tygodni. Sezon kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Ponadto temperatura wody jest wyższa średnio o 7-8 stopni. Za sprawą zadaszeniu basenowemu zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe skuteczni zapobiega stracie ciepła, co przekłada się na zminimalizowanie zużycia energii potrzebnej do utrzymania odpowiedniej temperatury wody w basenie ogrodowym. Kolejnym przesłanką jest higiena naszego basenu ogrodowego. Zapomnij o uciążliwym i nieprzyjemnym czyszczeniu basenu. Zadaszenie basenowe zapobiega przed wszelkimi zanieczyszczeniami klimatycznymi, jak przykładowo: grad.

Szybki montaż i transport na terenie województwa łódzkiego.

Mając w posiadaniu naszą instrukcję, możesz niezależnie zainstalować zadaszenie basenu w swoim ogrodzie! Jeżeli nie czujesz się na siłach to zamontujemy Pool Roof za Ciebie. Szybko i profesjonalnie!

Pool roof – zadaszenie basenu wysokiej jakości z patentem! Sprawujemy naszą opiekę na terenie województwa łódzkiego i całego kraju.

Producent zadaszeń basenowych Pool Roof, dysponuje w swojej ciekawej ofercie piecyki do podgrzewania wody w basenie opalane drewnem.

Przejdź do galerii i sprawdź ostatnie realizacje.