Zadaszenie basenu - Podlaskie

Zadaszenia basenu – czemu warto?

Basen ogrodowy to miejsce spokoju, sportu i dobrze spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe marki Pool Roof, z kilku przesłanek. Z pomocą Pool Roof wydłuższysz sezon kąpielowy na wiele tygodni. Okres kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Ponadto temperatura wody jest większa średnio o 6-7 stopni. Z pomocą zadaszeniu basenowemu zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe skuteczni zapobiega stracie ciepła, co przekłada się na zminimalizowanie zużycia energii potrzebnej do zachowania odpowiedniej temperatury wody w zbiorniku wodnym. Kolejnym uzasadnieniem jest higiena naszego basenu ogrodowego. Zapomnij o czasochłonnym i nieprzyjemnym czyszczeniu basenu. Zadaszenie basenowe chroni przed wszelkimi zabrudzeniami pogodowymi, jak przykładowo: słońce.

Mamy w ofercie montaż i transport na terenie województwa podlaskiego.


Mając naszą książkę montażu, możesz własnymi rękami osadzić zadaszenie basenowe w swoim ogrodzie! Jeśli nie czujesz się na siłach to zamontujemy Pool Roof za Ciebie.

Pool roof – zadaszenie basenu najwyższej klasy z patentem! Nasze usługi świadczymy na terenie województwa podlaskiego i całej Polski.

Marka zadaszeń basenowych Pool Roof, dysponuje w swojej bogatej ofercie piecyki do podgrzewania wody w balii ogrodowej.

Obejrzyj nasze ostatnie dokonania.