Zadaszenie basenu - Zachodniopomorskie

Zadaszenia basenu – z jakiego powodu warto?

Basen ogrodowy to miejsce wypoczynku, sportu i dobrze spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe marki Pool Roof, z kilku głównych powodów. Z pomocą zadaszeniu basenowemu zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe owocnie zapobiega utracie ciepła, co przekłada się na zminimalizowanie zużycia energii potrzebnej do zachowania odpowiedniej temperatury wody w basenie ogrodowym.  Dzięki Pool Roof rozciągniesz sezon kąpielowy na wiele dodatkowych dni. Czas kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Temperatura wody jest większa średnio o 7-8 stopni. Kolejnym argumentem jest higiena naszego basenu ogrodowego. Zapomnij o długotrwałym i nieprzyjemnym czyszczeniu basenu. Zadaszenie basenowe chroni przed wszelkimi zabrudzeniami klimatycznymi, jak na przykład: grad.

Transport i montaż na terenie województwa zachodniopomorskiego.


Mając naszą książkę montażu, możesz własnymi rękami osadzić zadaszenie basenowe w własnym ogrodzie! Jeśli nie czujesz się na siłach to zamontujemy Pool Roof za Ciebie.

Bezkonkurencyjne zadaszenia na baseny marki Pool Roof. Usługi dostępne na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Firma zadaszeń basenowych Pool Roof, ma w swojej bogatej ofercie piecyki do podgrzewania wody w basenie ogrodowym. Sprawdź!

Obejrzyj nasze ostatnie dokonania.