Zadaszenie basenu - Kujawsko Pomorskie

Zadaszenia basenu – z jakiego powodu warto?

Basen ogrodowy to miejsce wypoczynku, sportu i mile spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe firmy Pool Roof, z wielu przesłanek. Dzięki Pool Roof przedłużysz sezon kąpielowy na wiele miesięcy. Czas kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Ponadto temperatura wody jest wyższa średnio o 6-7 stopni. Z pomocą zadaszeniu basenowemu zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe produktywnie zapobiega stracie ciepła, co przekłada się na zminimalizowanie zużycia energii potrzebnej do podtrzymania odpowiedniej temperatury wody w basenie ogrodowym. Kolejnym powodem jest sterylność naszego basenu. Zapomnij o długotrwałym i nieprzyjemnym czyszczeniu basenu. Zadaszenie basenowe chroni przed wszelkimi zanieczyszczeniami atmosferycznymi, jak na przykład: grad.

Świadczymy montaż i transport na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Posiadając naszą książkę obsługi, możesz niezależnie osadzić zadaszenie basenu w swoim ogrodzie! Jeżeli nie czujesz się na siłach to zamontujemy Pool Roof za Ciebie.

Pool roof – zadaszenie basenu wysokiej jakości z patentem! Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Firma zadaszeń basenowych Pool Roof, ma w swojej szerokiej ofercie piecyki do podgrzewania wody w balii ogrodowej.

Zobacz nasze wszystkie prace.