Zadaszenie basenu - Małopolskie

Zadaszenie basenu najwyższej jakości

Basen ogrodowy to miejsce spokoju, sportu i dobrze spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe firmy Pool Roof, z kilku pobudek. Z pomocą Pool Roof wydłuższysz czas kąpielowy na wiele tygodni. Czas kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Ponadto temperatura wody jest wyższa średnio o 6-7 stopni. Z pomocą zadaszeniu basenowemu zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe skuteczni zapobiega stracie ciepła, co przekłada się na ograniczenie zużycia energii potrzebnej do utrzymania odpowiedniej temperatury wody w basenie. Kolejnym przesłanką jest higiena naszego basenu. Zapomnij o czasochłonnym i nieprzyjemnym sprzątaniu basenu. Zadaszenie basenowe chroni przed wszelkimi zanieczyszczeniami pogodowymi, jak przykładowo: deszcz.

Oferujemy montaż i transport na terenie województwa małopolskiego.


Mając naszą książkę montażu, możesz samodzielnie zainstalować zadaszenie basenowe w swoim ogrodzie! Jeżeli nie czujesz się na siłach to zainstalujemy Pool Roof za Ciebie.

Pool roof – zadaszenie basenu najwyższej jakości z patentem! Nasze usługi pełnimy w rejonie województwa małopolskiego.

Producent zadaszeń basenowych Pool Roof, posiada w swojej szerokiej ofercie ekologiczne piecyki do podgrzewania wody w jacuzzi.

Sprawdź nasze ostatnie realizacje.