Zadaszenie basenu - Mazowieckie

Najwyższej klasy zadaszenia na baseny marki Pool Roof 

Basen ogrodowy to miejsce relaksu, rekreacji i dobrze spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe firmy Pool Roof, z wielu przesłanek. Za sprawą Pool Roof przedłużysz sezon kąpielowy na wiele miesięcy. Sezon kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Ponadto temperatura wody jest wyższa średnio o 7-8 stopni. 

Dzięki zadaszeniu basenowemu zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe sprawnie zapobiega utracie ciepła, co przekłada się na ograniczenie zużycia energii potrzebnej do zachowania odpowiedniej temperatury wody w basenie. 

Kolejnym uzasadnieniem jest sterylność naszego basenu ogrodowego. Zapomnij o uciążliwym i nieprzyjemnym czyszczeniu basenu. Zadaszenie basenowe zapobiega przed różnymi zabrudzeniami klimatycznymi, jak przykładowo: deszcz.

Gdzie montujemy i dostarczamy? Województwo Mazowieckie.

Posiadając naszą instrukcję, możesz własnymi rękami zainstalować zadaszenie basenowe w swoim ogrodzie! Jeżeli nie czujesz się na siłach to zamontujemy Pool Roof za Ciebie.

Pool roof – zadaszenie basenu wysokiej jakości z gwarancją jakości! Nasze usługi pełnimy na terenie województwa mazowieckiego i całej Polski.

Producent zadaszeń basenowych Pool Roof, ma w swojej pełnej ofercie piece do podgrzewania wody w basenie. Koniec z zimną wodą w Twoim basenie ogrodowym!

Przejdź do zakładki Realizacje, aby sprawdzić ostatnie zadaszenia basenowe. W ofercie dostępne również oświetlenie, montowane w stelażu zadaszenia. Piękny efekt wieczorną porą i w nocy.