Zadaszenie basenu - Podkarpackie

Zadaszenia basenu – dlaczego warto?

Basen ogrodowy to miejsce wypoczynku, rekreacji i dobrze spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe marki Pool Roof, z kilku przesłanek. Z pomocą Pool Roof wydłuższysz czas kąpielowy na wiele miesięcy. Sezon kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Ponadto temperatura wody jest wyższa średnio o 6-7 stopni. Za sprawą zadaszeniu basenowemu zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe produktywnie zapobiega stracie ciepła, co przekłada się na ograniczenie zużycia energii potrzebnej do zachowania odpowiedniej temperatury wody w basenie. Kolejnym powodem jest sterylność naszego basenu. Zapomnij o uciążliwym i nielubianym czyszczeniu basenu. Zadaszenie basenowe chroni przed różnymi zabrudzeniami pogodowymi, jak na przykład: deszcz.


Świadczymy montaż i transport na terenie województwa podkarpackiego.


Mając naszą instrukcję, możesz własnymi rękami osadzić zadaszenie basenu w swoim ogrodzie! Jeżeli nie czujesz się na siłach to zainstalujemy Pool Roof za Ciebie.

Pool roof – zadaszenie basenowe najwyższej klasy z patentem! Nasze usługi pełnimy na terenie podkarpacia.

Producent zadaszeń basenowych Pool Roof, posiada w swojej szerokiej ofercie piecyki do podgrzewania wody w balii ogrodowej.

Przejdź do zakładki realizacje.