Zadaszenie basenu - Pomorskie

Zadaszenie basenu najwyższej jakości – Pool Roof

Basen ogrodowy to miejsce spokoju, aktywności i dobrze spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe firmy Pool Roof, z wielu motywów. Za sprawą Pool Roof wydłuższysz sezon kąpielowy na wiele miesięcy. Czas kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Ponadto temperatura wody jest wyższa średnio o 7-8 stopni. Z pomocą zadaszenia basenowego zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe sprawnie zapobiega stracie ciepła, co przekłada się na ograniczenie zużycia energii potrzebnej do podtrzymania odpowiedniej temperatury wody w basenie. Kolejnym uzasadnieniem jest czystość naszego basenu. Zapomnij o problematycznym i nieprzyjemnym czyszczeniu basenu. Zadaszenie basenowe uchroni przed różnymi zanieczyszczeniami pogodowymi, jak na przykład: wiatr.

Oferujemy montaż i transport na terenie województwa Pomorskiego.

Mając naszą książkę obsługi, możesz samodzielnie zainstalować zadaszenie basenu w swoim ogrodzie! Jeżeli nie czujesz się na siłach to zamontujemy Pool Roof za Ciebie.

Najwyższej klasy zadaszenia na baseny marki Pool Roof! Nasze usługi oferujemy na terenie województwa pomorskiego oraz całego kraju.

Producent zadaszeń basenowych Pool Roof, dysponuje w swojej bogatej ofercie piece do podgrzewania wody w basenie.

Sprawdź nasze wybrane realizacje.