Zadaszenie basenu - Śląskie

Zadaszenia basenu – czy na pewno warto?

Basen ogrodowy to miejsce odpoczynku, rekreacji i mile spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe marki Pool Roof, z kilku motywów. Z pomocą Pool Roof rozciągniesz sezon kąpielowy na wiele tygodni. Czas kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Ponadto temperatura wody jest większa średnio o 6-7 stopni. Z pomocą zadaszeniu basenowemu zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe produktywnie zapobiega stracie ciepła, co przekłada się na ograniczenie zużycia energii potrzebnej do zachowania odpowiedniej temperatury wody w basenie ogrodowym. Kolejnym przesłanką jest czystość naszego basenu ogrodowego. Zapomnij o problematycznym i nieprzyjemnym sprzątaniu basenu ogrodowego. Zadaszenie basenowe zapobiega przed wszelkimi zabrudzeniami pogodowymi, jak przykładowo: deszcz.

Oferujemy montaż i transport na terenie województwa śląskiego.


Mając naszą książkę obsługi, możesz samodzielnie zamontować zadaszenie basenowe w swoim ogrodzie! Jeśli nie czujesz się na siłach to zamontujemy Pool Roof za Ciebie.

Najlepsze zadaszenia na baseny marki Pool Roof – Nasze usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego.

Producent zadaszeń basenowych Pool Roof, posiada w swojej ciekawej ofercie piece do podgrzewania wody w balii ogrodowej.

Sprawdź nasze wszystkie realizacje.