Zadaszenie basenu - Świętokrzyskie

Zadaszenia basenu – czy na pewno warto?

Basen ogrodowy to miejsce wypoczynku, sportu i dobrze spędzonych chwil. Warto zdecydować się na zadaszenie basenowe marki Pool Roof, z kilku głównych powodów. Z pomocą zadaszeniu basenowemu zaoszczędzisz energię. Zadaszenie basenowe owocnie zapobiega utracie ciepła, co przekłada się na zminimalizowanie zużycia energii potrzebnej do zachowania odpowiedniej temperatury wody w basenie ogrodowym. Za sprawą Pool Roof przeciągniesz sezon kąpielowy na wiele miesięcy, a nawet cały rok. Czas kąpielowy może trwać od wiosny do późnej jesieni. Temperatura wody jest większa o 10 stopni Celsjusza. Ważnym argumentem jest higiena naszego basenu ogrodowego. Zapomnij o nieprzyjemnym i długotrwałym czyszczeniu basenu. Zadaszenie basenowe chroni przed wszelkimi zabrudzeniami klimatycznymi, jak na przykład: słońce czy deszcz.

Transport i montaż na terenie województwa świętokrzyskiego.


Mając dostęp do naszej instrukcji samodzielnego montażu, możesz własnymi rękami zamontować zadaszenie basenowe. Jeżeli nie czujesz się na siłach, to zamontujemy zadaszenie basenowe za Ciebie!

Bezkonkurencyjne zadaszenia na baseny marki Pool Roof. Usługi dostępne na terenie województwa świętokrzyskiego i całej Polski.

Firma zadaszeń basenowych Pool Roof, ma w swojej bogatej ofercie ekologiczne piecyki do ogrzewania wody w basenie ogrodowym.

Sprawdź koniecznie nasze ostatnie realizacje.