Zadaszenie basenowe z oświetleniem

Zadaszenie basenu ogrodowego z oświetleniem

Gdy sezon kąpielowy w pełni, a wieczory i noce długie. Warto zastanowić się nad źródłem światła. Zadaszenie basenowe z oświetleniem!

Jak odpowiednio dobrać oświetlenie do basenu ogrodowego?

Do wyboru mamy

  • oświetlenie ledowe – LED to „light emitting diode” (dioda emitująca światło). Stosowanie oświetlenia LED jest modne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Cechuje je wysoka trwałość, efektywność energetyczna i bezpieczeństwo – zasilane prądem o napięciu 12V. Oświetlenie tego typu dostępne jest w różnych barwach światła.
  • lampy halogenowe – posiadają żarnik wolframowy i są wypełnione po części gazem szlachetnym, po części halogenem. Lampy tego typu są również bardzo bezpieczne – 300W/12V. Oświetlenie to emituje ciepłą barwę.

W zależności od typu basenu, oświetlenie możemy zamontować w różnych miejscach. Warto jednak pamiętać, że oświetlenie musi być umieszczone w miejscach, które pozwolą na ich bezpieczną wymianę. Żarówki mogą się zużyć.

Oświetlenie podwodne

Oświetlenie możemy zamontować pod powierzchnią wody (oświetlenie podwodne). W tym przypadku najczęściej montowane jest na dnie niecki basenowej lub po bokach.

Oświetlenie zewnętrzne

Głównym zadaniem tego oświetlenia jest oświetlić przestrzeń wokół basenu i nad samym basenem. W przypadku oświetlenia zewnętrznego, ważne jest jego odpowiednie zamontowanie (prawidłowy kąt padania światła), aby nie odbijało się od tafli wody i nie oślepiało.

Pool Roof daje możliwość montażu oświetlenia zewnętrznego. Solidna konstrukcja pozwala na zamontowanie oświetlenia na stelażu. Zapomnij o końcu kąpieli wraz z zachodem słońca w ciepłe, letnie wieczory. Kąpiel w nocy? Jak najbardziej możliwa. Efekt? Przekonaj się sam! Dzięki oświetleniu, Twój basen może nabrać nowych odcieni! Zwiększ komfort kąpieli, zapewnij sobie jeszcze więcej relaksu i bezpieczeństwa za sprawą zadaszenia basenowego z oświetleniem.