Zadaszenia basenowe Pool Roof. Kąpiel w basenie wiosną?

Zadaszenie basenowe 42

Do sezonu kąpielowego jeszcze sporo czasu. Czy kąpiel w basenie ogrodowym wiosną jest możliwa? Pewnie! Pool Roof to zadaszenie basenowe, które na to pozwala. W jaki sposób? Przekonaj się sam!

Wiosenne kąpiele w basenie ogrodowym

Masz w swoim ogrodzie piękny basen, ale z kąpieli korzystasz tylko od czerwca do końca sierpnia? Od teraz, niezależnie od pogody i pory roku, będziesz mógł się zrelaksować we własnym basenie! Wszystko dzięki zadaszeniu basenowemu marki Pool Roof, które zostało zarejestrowane w urzędzie patentowym RP. Wysoka jakość, trwałość materiałów i wygoda użytkowania – tak można podsumować zadaszenie basenowe firmy Pool Roof.

Zadaszenie basenowe - wiosenna kąpiel
Zadaszenie basenowe - kąpiel przez cały rok

Solidna konstrukcja zadaszenia basenowego

Zadaszenie basenowe to nowoczesna konstrukcja wykonana z włókna szklanego. Z lekcji chemii i fizyki wiemy, że włókno szklane ma większą wytrzymałość na rozciąganie niż stal. Cecha ta jest zasadniczą przyczyną zastosowania pasma szkła do produkcji kompozytów o wysokiej funkcjonalności. Materiał ten jest bardzo wytrzymały na ściskanie i rozciąganie, ścieranie, pękanie, łamanie i kruszenia, odporność na środki chemiczne i na wilgoć. Nasze zadaszenie basenu jest wykonane ze specjalistycznej folii o bardzo wysokiej wytrzymałości. Folia używana do produkcji zadaszenia jest sprowadzana z Niemiec lub Włoch. Dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z basenu wydłuża się na okres wiosenny i jesienny. Dodatkowo możemy zamontować ogrzewanie i oświetlenie, co pozwala na korzystanie z basenu ogrodowego nawet zimą.

Kąpiel w basenie wiosną

Czekają Cię wiosenne porządki, nie tylko w domu, ale i te związane z basenem ogrodowym. W jaki sposób przygotować basen na wiosnę? Nie zastanawiaj się, szkoda na to czasu! Gdy sąsiedzi zastanawiają się jak przygotować swój basen ogrodowy do sezonu kąpielowego, Ty korzystaj z kąpieli przez cały sezon! Kąpiel w basenie wiosną! Zadaszenia basenowe marki Pool Roof to rozwiązanie z patentem! Zastanawiasz się pewnie, czy przedłużenie sezonu kąpielowego to jedyna korzyść wynikająca z posiadania zadaszenia basenowego? Czy Pool Roof to dobra inwestycja? Przekonasz się o tym w kolejnych wpisach na naszym blogu!

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.