Zadaszenie basenu ogrodowego na zimę – czy warto?

zadaszenie basenu zimą

Czy warto wybrać zadaszenie basenu ogrodowego na zimę? Lato i zima to zdecydowanie pory roku, które budzą nasze największe zainteresowanie. Dla jednych zima kojarzona jest z odpoczynkiem, feriami zimowymi i aktywnym spędzaniem czasu na stokach narciarskich lub Świętami Bożego Narodzenia. Dla niektórych to okres zimna, który trzeba jakoś przetrwać, aby znów cieszyć się letnim słońcem i kąpielami w basenie w zaciszu własnego ogrodu.

Jak zabezpieczyć swój basen ogrodowy przed zimą?

Posiadaczy basenów ogrodowych można sklasyfikować na dwie grupy. Pierwsza z nich to osoby, które rozkładają swój basen ogrodowy w maju i kończą sezon pod koniec sierpnia. Wszystko dlatego, że nie posiadają pewnej ochrony przed zimnem, zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi. W jaki sposób można się zabezpieczyć? Odpowiedź jest prosta! Zadaszenie basenowe marki Pool Roof + piecyk do grzania wody w basenie = korzystanie z kąpieli w basenie przez 365 dni w roku! Druga grupa osób to zadowoleni użytkownicy naszych zadaszeń basenowych marki Pool Roof i posiadacze podgrzewaczy wody w basenie.

Dowiedz się jak uzyskać efekt pięknej ozdoby w swoim ogrodzie, niezależnie od pory roku – oświetlenie do zadaszenia basenowego.

Warto zatem zabezpieczyć swój basen ogrodowy na zimę i zainwestować w zadaszenie basenowe.

Zadaszenia wykonujemy z bardzo wytrzymałej folii, sprowadzanej specjalnie na tą okazję z Niemiec i Włoch. Dzięki czemu jest trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i wyglądają bardzo nowocześnie i elegancko. Dzięki odpowiedniemu montażowi, zadaszenie basenowe jest odporne na wiatr, śnieg czy słońce.

Zadaszenia basenowe owalne – nie tylko na zimę

Zadaszenie basenu ogrodowego zewnętrznego to nie tylko ochrona przed zimnem i śniegiem, ale też wiosną i jesienią ochrona przed pyłkami, liśćmi, komarami, muszkami, igłami lub szyszkami z drzew iglastych. Pool Roof powoduje szybkie nagrzewanie się wody w basenie oraz wolniejsze jej wychłodzenie. W połączeniu z naszym piecem do podgrzewania wody, mamy dostępny basen przez cały rok. Nie straszny mróz, wiatr, deszcz czy niska temperatura. Dowiedz się więcej o naszym piecu do podgrzewania wody w basenie ogrodowym na drewno.